Kapaklı Eşanjör İmalatı

Kapaklı Eşanjör İmalatı

Kapaklı Eşanjör İmalatı

Kapaklı Alpiker Makina, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun özel tasarım eşanjörler üreten bir şirkettir. Eşanjörler, endüstriyel tesislerde sıcaklığı veya basıncı değiştirmek için kullanılan cihazlardır. Bu cihazlar, sıvıların, gazların veya buharların ısı transferini sağlarlar. Eşanjörlerin tasarım aşamasında müşteri ihtiyaçlarını dikkate alır. Eşanjörlerin boyutu, şekli, malzeme seçimi ve diğer özellikleri müşteri ihtiyaçlarına göre belirlenir. Bu sayede, müşterilerin özel ihtiyaçlarına uygun eşanjörler üretilir.

Eşanjörlerin tasarımı, en önemli aşamalardan biridir. Kapaklı Alpiker Makina, deneyimli ve uzman bir tasarım ekibi ile çalışarak, müşterilere en uygun tasarımı sunmaktadır. Tasarım süreci, CAD programları kullanılarak gerçekleştirilir ve müşteri onayı alınır. Eşanjörlerin imalatında, yüksek kaliteli malzemeler kullanılır. Eşanjörün içinde temas halinde olan tüm malzemelerin yüksek sıcaklıklara ve basınçlara dayanıklı olmasını sağlamak için paslanmaz çelik malzemelerin kullanımına özen gösterir. Ayrıca, diğer malzemelerin kullanımına da olanak tanımaktadır.

Eşanjörlerin montaj aşamasında, tüm parçalar bir araya getirilir. Bu aşamada, borular, plakalar, flanşlar, vanalar gibi diğer aksesuarlar da eklenir. Tüm aksesuarlar, müşterinin ihtiyaçlarına ve eşanjörün özelliklerine göre belirlenir. Kapaklı Alpiker Makina, ürettiği eşanjörleri test ederek, kaliteli ve güvenli olduğunu teyit etmektedir. Testler, eşanjörün kapasitesi, boyutu, özellikleri ve müşterinin ihtiyaçlarına göre değişebilir. Testler sonucunda, eşanjörlerin yüksek kaliteli ve güvenli olduğu teyit edilir. İmalat konusunda uzmanlaşmış deneyimli personeli, modern ekipmanları ve kalite kontrol süreçleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Şirket, müşterilerine özel çözümler sunarak, endüstriyel tesislerin sıcaklık veya basınç değişim ihtiyacını karşılamayı hedeflemektedir.bize ulaşın

Bize Ulaşın

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 282 655 66 00

[email protected]

Ulaş OSB Mahallesi Motor Yerleri no:10/1 Ergene / TEKİRDAĞ